Vyhledávání v katalogu

Cena:
Kč -

O nás

ČESKÁ REALITNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. je stabilní společností na českém realitním trhu. Poskytuje služby v oblasti nákupu a prodeje stávajících nemovitostí i vybraných developerských projektů.


ČESKÁ REALITNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. klade důraz na poskytování všech služeb takzvaně pod jednou střechou.Vedle standardního servisu, souvisejícím s prodejem či nákupem nemovitostí, zajišťuje zákazníkům podporu v právních otázkách z oblasti realitního trhu, v problematice dražeb nemovitostí či v získání výhodných hypotečních úvěrů šitých na míru. Společnost disponuje týmem makléřů a dalších odborníků, jejichž úkolem je zajistit, aby zákazníci maximálně šetřili svůj čas.

Představení našeho týmu (Kliknutím na fotku zobrazíte profil makléře)

Lukáš Macháček | Realitní makléř


Mobil: +420 774 277 919

Specializace makléře


Spravované nemovitosti

 1 2 3 4 5  ...  

Byt 1+kk, 25,5 m2, žádaná lokalita, Praha 8 - Karlín

Typ nemovitosti: Byt
Typ nabídky: Pronájem
Lokace: Praha

Nabízíme Vám na pronájem byt 1+kk o celkové velikosti 25,5 m2, v žádané lokalitě Praha 8 – Karlín ul. Pobřežní. Byt se nachází ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného cihlového domu. Dispozice bytu: vstupní chodba, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj s kuchyňskou linkou vč. spotřebičů ( sklokeramická deska, elektrická trouba, myčka, digestoř, lednice ) nad kuchyňskou linkou se nachází patro na spaní. Vytápění a ohřev vody řešeno vlastním el. kotlem a bojlerem. Byt je orientován do ulice. Dům se nachází přímo naproti kancelářských budov ( River Garden, River Diamond atd. ) a nedaleko zastávky tramvaje/stanice metra „Křižíkova“ (linka B). Lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí jsou restaurace, kavárny, obchody atd. Nájemné 10.000,- Kč + služby. Volné ihned.

10 000 Kč bez provize

Byt 1+kk, 30,45 m2, žádaná lokalita, Praha 8 - Karlín

Typ nemovitosti: Byt
Typ nabídky: Pronájem
Lokace: Praha

Nabízíme Vám na pronájem byt 1+kk o celkové velikosti 30,45 m2, v žádané lokalitě Praha 8 – Karlín ul. Pobřežní. Byt se nachází ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného cihlového domu. Dispozice bytu: vstupní chodba, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj s kuchyňskou linkou vč. spotřebičů ( sklokeramická deska, elektrická trouba, myčka, digestoř, lednice ). Vytápění a ohřev vody řešeno vlastním el. kotlem a bojlerem. Byt je orientován do klidného vnitrobloku. Dům se nachází přímo naproti kancelářských budov ( River Garden, River Diamond atd. ) a nedaleko zastávky tramvaje/stanice metra „Křižíkova“ (linka B). Lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí jsou restaurace, kavárny, obchody atd. Nájemné 11.000,- Kč + služby. Volné ihned.

11 000 Kč bez provize

Byt 2+kk, 40,1 m2, žádaná lokalita, Praha 8 - Karlín

Typ nemovitosti: Byt
Typ nabídky: Pronájem
Lokace: Praha

Nabízíme Vám na pronájem byt 2+kk o celkové velikosti 40,1 m2, v žádané lokalitě Praha 8 – Karlín ul. Pobřežní. Byt se nachází ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného cihlového domu. Dispozice bytu: vstupní chodba, komora, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj s kuchyňskou linkou s ostrůvkem vč. spotřebičů ( sklokeramická deska, elektrická trouba, myčka, digestoř, lednice ), ložnice. Vytápění a ohřev vody řešeno vlastním el. kotlem a bojlerem. Byt je orientován do klidného vnitrobloku. Dům se nachází přímo naproti kancelářských budov ( River Garden, River Diamond atd. ) a nedaleko zastávky tramvaje/stanice metra „Křižíkova“ (linka B). Lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí jsou restaurace, kavárny, obchody atd. Nájemné 15.000,- Kč + služby. Volné ihned.

15 000 Kč bez provize

Byt 2+kk, 44,5 m2, žádaná lokalita, Praha 8 - Karlín

Typ nemovitosti: Byt
Typ nabídky: Pronájem
Lokace: Praha

Nabízíme Vám na pronájem byt 2+kk o celkové velikosti 44,5 m2, v žádané lokalitě Praha 8 – Karlín ul. Pobřežní. Byt se nachází ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného cihlového domu. Dispozice bytu: vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, obývací pokoj s kuchyňskou linkou vč. spotřebičů ( sklokeramická deska, elektrická trouba, myčka, digestoř, lednice ), ložnice. Vytápění a ohřev vody řešeno vlastním el. kotlem a bojlerem. Byt je orientován do ulice. Dům se nachází přímo naproti kancelářských budov ( River Garden, River Diamond atd. ) a nedaleko zastávky tramvaje/stanice metra „Křižíkova“ (linka B). Lokalita poskytuje veškerou občanskou vybavenost. V okolí jsou restaurace, kavárny, obchody atd. Nájemné 15.000,- Kč + služby. Volné ihned.

15 000 Kč bez provize
 1 2 3 4 5  ...  
Kontaktuje nás
  • Jméno *
  • Telefon *
  • Email *
  • Zpráva / Dotaz *
  • Pole označená * jsou povinná