Vyhledávání v katalogu

Cena:
Kč -

O nás

ČESKÁ REALITNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. je stabilní společností na českém realitním trhu. Poskytuje služby v oblasti nákupu a prodeje stávajících nemovitostí i vybraných developerských projektů.


ČESKÁ REALITNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. klade důraz na poskytování všech služeb takzvaně pod jednou střechou.Vedle standardního servisu, souvisejícím s prodejem či nákupem nemovitostí, zajišťuje zákazníkům podporu v právních otázkách z oblasti realitního trhu, v problematice dražeb nemovitostí či v získání výhodných hypotečních úvěrů šitých na míru. Společnost disponuje týmem makléřů a dalších odborníků, jejichž úkolem je zajistit, aby zákazníci maximálně šetřili svůj čas.

Představení našeho týmu (Kliknutím na fotku zobrazíte profil makléře)

Jan Mišner | Realitní makléř


Mobil: +420604774428

Specializace makléře


Spravované nemovitosti

 1  

Kancelář 55 m2, Praha 1 - Václavské náměstí

Typ nemovitosti: Komerční
Typ nabídky: Pronájem
Lokace: Praha

Nabízíme Vám k pronájmu nevybavenou kancelář s balkonem o výměře 55 m2, v 5. patře 7 podlažního činžovního domu s výtahem. V Centru Praha 1 - Nové město, Václavské náměstí. Dispozice řešena jako jedna kancelář, zasedací místnost, vstupní hala, kuchyňka, samostatné WC, balkon. Výhled do vnitrobloku. Na podlaze koberce a dlažba. Místnosti klimatizované. Internet zaveden. Kompletní občanská vybavenost. Dopravní dostupnost metro, tramvaje. Cena 24.200,- Kč včetně DPH + poplatky 4.000,- Kč.

24 200 Kč bez provize
 1  
Kontaktuje nás
  • Jméno *
  • Telefon *
  • Email *
  • Zpráva / Dotaz *
  • Pole označená * jsou povinná